Dotacje do pomp ciepła to sposób na oszczędność w inwestycji. Instalacja ekologicznych urządzeń grzewczych może być częściowo finansowana z funduszy publicznych. W przypadku powietrznych pomp ciepła może być to kilka tysięcy złotych, a w przypadku gruntowych pomp ciepła, nawet ponad 20 tysięcy złotych. Dofinansowanie ze środków publicznych obejmuje do 30% kosztów kwalifikowanych, a w przypadku dużych rodzin ulgi mogą jeszcze wyższe.

Przed podjęciem decyzji o instalacji pompy ciepła warto zapoznać się dostępnymi formami dofinansowań. Każdego roku wysokość dotacji i warunki ich otrzymania ulegają zmianie. Nasza firma udziela aktualnych i rzetelnych informacji w tym zakresie. Z naszą pomocą uzyskanie dotacji na pompę ciepła będzie tylko formalnością. Pomagamy naszym klientom przejść przez całą procedurę i doradzamy w wyborze najbardziej opłacalnych rozwiązań.

Jeśli chcesz skorzystać z dotacji do pompy ciepła lub z innych ulg i dofinansowań na budowę lub modernizację systemów grzewczych, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci wszystkie szczegóły i odpowiemy na Twoje pytania.